Aktualności

Zespół Szkół w Tulcach, szkoła, tulce, szkola, podstawowa, gimnazium, tulcach, szkoła tulce

OVERVIEW

The web page szkolatulce.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have inspected seventeen pages inside the site szkolatulce.pl and found zero websites associating themselves with szkolatulce.pl. There is one public communication platforms enjoyed by this website.

SZKOLATULCE.PL TRAFFIC

The web page szkolatulce.pl has seen diverging quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for szkolatulce.pl

Traffic ranking (by month) for szkolatulce.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolatulce.pl

WHAT DOES SZKOLATULCE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolatulce.pl Mobile Screenshot of szkolatulce.pl Tablet Screenshot of szkolatulce.pl

SZKOLATULCE.PL SERVER

Our parsers detected that a single page on szkolatulce.pl took seven hundred and thirty-four milliseconds to download. Our parsers could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
89.146.199.142

We caught that this website is utilizing the Apache/2.2.22 operating system.

Aktualności

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page szkolatulce.pl states the following, "Jump to main navigation and login." We saw that the website also said " W czasie wakacji letnich sekretariat czynny w godzinach od 6." It also said " Szkolnych obowiązująca w roku szkolnym 20152016. Klasy I, II i IV szkoły podstawowej oraz klasy I gimnazjum we wrześniu 2015 roku otrzymają w szkole bezpłatne podręczniki do wszystkich przedmiotów z wyjątkiem religii. Wpisu tego dokonuje wyłącznie osoba upoważniona przez dyrektora szkoły. DO ZESPOŁU SZKÓŁ W TULCACH. KLASY I - III edukacja wczesnoszkolna." The header had Zespół Szkół w Tulcach as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by szkoła, tulce, and szkola which isn't as urgent as Zespół Szkół w Tulcach. The other words szkolatulce.pl used was podstawowa. gimnazium is included but might not be seen by search crawlers.

SEEK SUBSEQUENT WEBSITES

Strona główna

ro pe facebook magazin haine online. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 26 CZERWCA 2015 ROKU. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów gimnazjum. Uroczystości odbywają się w auli. Msza św dla uczniów szkoły podstawowej odbędzie się o godz. Dla uczniów gimnazjum o godz.

Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Augusta Cieszkowskiego w Warszawie

Każdy Rodzic marzy aby jego dziecko rozwijało się zdrowo, z pasją poznawało świat i z radością chodziło do szkoły. Aby w przyszłości stało się prawdziwym, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Nasza szkoła ma na celu rozwijanie w dzieciach zamiłowania do tego co robią i poznają. My kierujemy się tą trzecią.

Szkoła Waldorfska Kraków

Szokujące wyznanie z doliny krzemowej. Pedagogika, źródła żywotności i cechy. Szkoła w Krakowie wywiad z Markiem Sołkeim. Kurs Gimnastyki Bothmera lato 2015. Nasza szkoła powstaje i działa z inspiracji pedagogiki steinerowskiej.

Klub sportów walki UKS BUSHI - Karate Kyokushin Józefów Piaseczno Warszawa

Obóz 2 Sobieszewo 9-19 sierpnia 2015 ulotka wyjazdowa. Przypominamy o konieczności wypełnienia formularza obozowego.

Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej - News

Procedury wewnątrzszkolne dotyczące bezpieczeństwa uczniów. Procedura korzystania z darmowych podręczników. Nie możesz się zalogować? Poproś o nowe hasło.